Poradnik IT

Nie mogę zalogować się na stronie www.malymistrz.pl.1. Sprawdź, czy aktywowałeś konto klikając w link, który otrzymałeś mailem po rejestracji.


  • Jeśli NIE sprawdź swoją pocztę: - mail został wysłany na adres mailowy podany podczas rejestracji; - mail mógł przez serwer pocztowy zostać uznany za spam, więc jeśli nie ma go w skrzynce odbiorczej, może znajdować się w folderze SPAM. Folder SPAM znajduje się w po lewej stronie, wśród innych folderów pocztowych; - maila można też wyszukać wśród otrzymanej poczty wpisując w pasek wyszukiwania adres noreply@malymistrz.pl.

  • Po znalezieniu maila należy kliknąć w link znajdujący się w treści maila. - Jeśli nie można kliknąć w link należy skopiować cały link, wkleić go w pasek przeglądarki i kliknąć ENTER.
  • Po aktywacji konta zostaniemy przeniesieni na stronę www.malymistrz.pl, na której można się zalogować na swoje konto.

2. Jeśli konto ZOSTAŁO już aktywowane:


  • Należy kliknąć w przycisk “zaloguj się” i wpisać w polu “login/e-mail” adres mailowy podany podczas rejestracji, a w polu “hasło” hasło podane podczas rejestracji.

3. Jeśli nie pamiętasz hasła, można ustawić nowe hasło. 


  • W polu do logowania znajduje się informacja “Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.” Należy kliknąć w słowo TUTAJ, a link przeniesie nas na stronę, gdzie podaje się adres mailowy wskazany podczas rejestracji. Na ten adres zostanie wysłany link do resetowania hasła.
  • Sprawdź otrzymaną pocztę i kliknij w otrzymany link, który przeniesie na stronę umożliwiającą ustawienie nowego hasła.
  • Jeśli nie można kliknąć w link należy skopiować cały link, wkleić go w pasek przeglądarki i kliknąć ENTER.
  • Po ustawieniu nowego hasła można zalogować się na stronie www.malymistrz.pl


Wysłałeś wniosek, w którym jest błąd i chcesz go poprawić.Twoje konto może odblokować Operator Wojewódzki. Po odblokowaniu wszystkie pola wypełnione we wniosku pozostają uzupełnione, jednak możliwa jest ich dalsza edycja i ponowne wysłanie wniosku. Swojego Operatora Wojewódzkiego znajdziesz na liście Operatorów.


Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.