Jak przeprowadzić testy sprawności? Film instruktażowy (VIDEO)

Data publikacji: 2014-10-14
Autor: Mały Mistrz

Dzieci chętnie uczestniczą w lekcjach wychowania fizycznego, czy z radością biegają po podwórku. Ruszają się, więc w naszej ocenie są w dobrej kondycji fizycznej. Ale jak ją zmierzyć? To bardzo proste. Wszystkim uczestnikom programu Mały Mistrz proponujemy specjalnie przygotowane testy sprawności, które w łatwy sposób pomogą określić poziom kondycji fizycznej uczniów.

Jakie są części składowe takiej oceny? Należy zacząć od pomiaru wysokości i masy ciała, po czym przejść do testów sprawności fizycznej, czyli specjalnie opracowanych zestawów ćwiczeń ruchowych. W ich skład wchodzą zwisy na drążku, bieg wahadłowy i marszobieg. Każdy uczeń przez rozpoczęciem testów otrzymuje specjalną kartę badania, która już niebawem będzie do pobrania na stronie internetowej Operatora Programu.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem instruktażowym, który objaśnia jak prawidłowo przygotować i zrealizować testy sprawności.

FILMY

Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.