Projekt Nauczyciel - Ekspert

Data publikacji: 2016-03-10
Autor: Szkolny Związek Sportowy " Dolny Śląsk " we Wrocławiu

Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu rusza z nowym projektem w programie Mały Mistrz. Nazwaliśmy go wstępnie NAUCZYCIEL-EKSPERT. Chcielibyśmy nawiązać kontakt z grupą doświadczonych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego, którzy są z nami w programach Mały Mistrz i Sprawny Dolnoślązaczek od kilku lat i chcieliby nam pomóc w ich rozwoju. W najbliższą sobotę 12.03.2016 spotykamy się z kilkunastoosobową grupą, która wyraziła chęć zostania Ekspertem. Zaprosiliśmy na to spotkanie dwie panie z województwa pomorskiego, gdzie taki projekt jest realizowany od ubiegłego roku. Mamy nadzieję, że uda się stworzyć dolnośląską propozycję, szczególnie, że chcielibyśmy, żeby nauczyciele-eksperci byli także ekspertami wykorzystania piłek eduball w lekcjach wf realizowanych w programie Mały Mistrz. Dr Ireneusz Cichy z AWF Wrocław będzie przeprowadzał w ramach spotkania specjalne szkolenie.
Osoby, które nie zapisały się na sobotę, a chciałyby uczestniczyć w tym projekcie, prosimy o przesłanie nam takiego zgłoszenia

Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.