Trening z Mistrzem.

Data publikacji: 2016-03-15
Autor: Szkoła Podstawowa nr 91 w Krakowie

Zdobywamy sprawność SANECZKARZA.

Zimowy czas  to świetna okazja na poznanie nowej dyscypliny. Uczniów  z klasy 1d spotkało nie lada wyróżnienie  – sprawność SANECZKARZA zdobywali pod okiem Mistrzyni,  saneczkarki  Małgorzaty Bagińskiej.  

Najpierw nasz gość opowiedział pierwszakom ogólnie o swojej dyscyplinie, o sprzęcie i ubiorze saneczkarza.  Mistrzyni zwróciła również uwagę na bezpieczeństwo podczas jazdy na sankach. Potem nastąpiła solidna rozgrzewka, a następnie dzieci ćwiczyły w grupach. I chociaż na sali gimnastycznej nie było sztucznych torów lodowych do zjazdów, nie przeszkadzało to małym saneczkarzom w wykonywaniu ślizgów. 

Podczas ćwiczeń naśladujących zajęcia treningowe saneczkarzy, pomagały i zachęcały Małych Mistrzów  koleżanki ze starszych klas. Pierwszaki świetnie się bawiły, gdyż saneczkarstwo to doskonała zabawa, a szczególnie jeśli bierze w niej udział cała klasa. 

Po zajęciach znalazł się jeszcze czas na wspólne zdjęcie z Mistrzynią.  Dzieci z 1d z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia!

ZDJĘCIA

Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.