Zawody sportowe Małego Mistrza w Damienicach

Data publikacji: 2016-03-22
Autor: Zespół Szkół Gminnych w Damienicach

Dzień Wiosny przywitaliśmy na sportowo. Ten dzień był dla dzieci pełen emocji, ponieważ wzięły one udział w szkolnych zawodach sportowych Małego Mistrza.

    Z okazji Dnia Wiosny zorganizowaliśmy w naszej szkole zawody sportowe, na które zaprosiliśmy uczniów klas zerowej, pierwszej, drugiej i trzeciej. Wspólnie z naszą panią przygotowaliśmy wcześniej wiele zabawnych konkurencji.
    Po krótkiej rozgrzewce nasza pani podzieliła nas losowo na trzy drużyny. Każda z nich jako pierwsze zadanie  miała wymyśleć nazwę swego zespołu. Wkrótce "Gepardy", "Ogniste strzały" i "Kociaki" przystąpiły do rywalizacji. Były między innymi : bieg przez płotki, slalom na piłkach, śmieszny bieg w workach, rzuty do ruchomego celu, zabawy kopne, zagadki sportowe z wykonywaniem zadań ruchowych i wiele innych konkurencji. Walka o punkty była bardzo zacięta, ale przebiegała w miłej, sportowej atmosferze. Ostatecznie zawody wygrała drużyna "Ognistych strzał ". 
    Bawiliśmy się wyśmienicie, radości i śmiechu było wiele. Po sportowych emocjach nastąpiło wręczenie pamiątkowych dyplomów i drobnych upominków dla wszystkich dzieci. 

Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.