Lekcja z mistrzem

Data publikacji: 2016-11-01
Autor: Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego

Po raz kolejny uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej w Pogalewie Wielkim mieli okazję do udziału w lekcji prowadzonej przez "mistrza sportu".

Tym razem odwiedził nas pan Rafał Omelko, który reprezentował nasz kraj podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w biegu na 400 m. Trening rozpoczęliśmy od rozgrzewki, potem poszedł w ruch sprzęt pozyskany podczas realizacji projektu. Konkurencje biegowe, które przygotował dla nas pan Rafał rozpoczynaliśmy z różnorodnych pozycji pokazywanych przez Mistrza. Biegaliśmy także przez płotki. Na spotkanie, podczas którego pan Rafał Omelko opowiadał nam o sobie i swojej "sportowej drodze" oraz prezentował trofea, zaprosiliśmy także uczniów pozostałych klas. W końcu takich osobowości nie gościmy codziennie. W skupieniu słuchaliśmy opowieści Mistrza. Oczywiście "zasypaliśmy" go pytaniami i zaprosiliśmy do ponownego odwiedzenia naszej placówki. Wiemy, że pan Rafał tak, jak każdy sportowiec, jest bardzo zapracowany, bo to przecież "trening czyni mistrza", żywimy jednak nadzieję, że w przyszłości znajdzie czas, by ponownie do nas zawitać.
ZDJĘCIA

Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.