Mali Mistrzowie

Data publikacji: 2016-11-29
Autor: Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

Zdobywamy odznakę piłkarza


Mały MistrzKażdy chyba słyszał powiedzenia „Sport to zdrowie” lub „Sport może zastąpić każde lekarstwo, ale lekarstwo sportuMały Mistrz nie zastąpi”. Nie ma wątpliwości, że ze sportem spotykamy się na każdym kroku, czy to biegniemy na autobus, czy uprawiamy sport zawodowo lub dla rekreacji. Ruch odgrywa olbrzymią rolę w życiu każdego człowieka, a zwłaszcza u najmłodszych.

W myśl tych haseł w bieżącym roku szkolnym klasa Ia z wychowawczynią Arletą Skibińską i nauczycielem Mały Mistrzwychowania fizycznego panem Piotrem Jabłońskim przystąpili do programu „Mały Mistrz”, którego główną ideą jest propagowanie aktywnej postawy zdobywania odznak sportowych potwierdzających zdobycie określonychMały Mistrz sprawności. Poszczególne sporty przedstawione są w układzie czasowym zgodnym z rokiem szkolnym i dostosowane między innymi do warunków atmosferycznych, co w niczym nie ogranicza inwencji nauczycieli.

Program tworzy możliwość udziału w nim rodziców, którzy włączą się w cykl przygotowań dzieci do zdobywania poszczególnych umiejętności i prób zaliczeniowych.Za nami już troszkę, a przed nami jeszcze wiele, o czym będziemy informować na bieżąco…..

                                                                                             Arleta Skibińska

Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.