Mały Mistrz w drugiej klasie.

Data publikacji: 2017-01-03
Autor: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Szczepańskiego

Kolejny rok starań o to by zachęcić uczniów do większej aktywności fizycznej. Na początku powtórzyliśmy testy sprawnościowe, dokonaliśmy pomiaru wagi i wzrostu ciała. Dane zostały wprowadzone do systemu. A więc do dzieła Mali Mistrzowie klasy drugiej.

      Hura! Zdobyliśmy naszą pierwszą odznakę. Było dosyć trudno, bo po wakacjach byliśmy nieco ospali. Jednak działania jakie podjęła z nami Pani Asia, dały nam dużo radości i poprawę samopoczucia i chęć do wzmożonego wysiłku fizycznego. Odznaka rowerzysta – turysta była dla nas nagrodą za to, że z ochotą dążyliśmy do poznania naszej okolicy i regionu. Wybieraliśmy się na spacery pamiętając o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Nauczyliśmy się stosować te zasady, uważnie odczytywać oznaczenia przy drogach i orientacji w terenie. Wyjeżdzaliśmy na wycieczki poza naszą miejscowość, więc mogliśmy udowodnić, że wiedza, którą posiadamy jest utrwalona. Pani nam obiecała powtórzyć rajd rowerowy w maju lub czerwcu, więc wszyscy na niego czekamy z utęsknieniem, bo pamiętamy to wydarzenie z zeszłego roku bardzo dobrze. Czekaja na nas kolejne wyzwania.

Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.