Rafał Omelko w naszej szkole - Lekcja z Mistrzem!

Data publikacji: 2017-01-18
Autor: Zespół Szkół w Marcinowicach - Szkoła Podstawowa w Marcinowicach

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcinowicach biorący udział w projekcie „Mały Mistrz” mieli możliwość spotkania z Mistrzem.

Lekcja z Mistrzem !

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcinowicach biorący udział w projekcie „Mały Mistrz” mieli możliwość spotkania z Mistrzem. Natomiast klasa 3b miała zaszczyt uczestniczyć w lekcji, którą poprowadził nasz gość… 21 września odwiedził nas Rafał Omelko lekkoatleta specjalizujący się w biegach na 400 metrów, oraz uczestnik tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.  Dzieci miały okazję poćwiczyć z Mistrzem, zadać mu nurtujące pytania, a także zobaczyć medale, których Rafał Omelko ma imponującą kolekcję. Sportowiec cierpliwie odpowiadał na pytania dzieci i zaproszonych gości. Dla wielu wzór, inspiracja do dalszego działania i odnoszenia sukcesów - nie tylko w sporcie, ale również i w życiu.

Główną ideą projektu „Mały Mistrz”  jest zachęcanie uczniów do zdobywania sprawności ruchowych. W założeniach programu znajduje się również podnoszenie umiejętności fizycznych poprzez prowadzenie zajęć w ciekawej formie, dzięki którym lekcja wychowania fizycznego staje się przygodą i zabawą. Podczas zajęć ruchowych uczniowie kształtują odpowiednie nawyki i postawy, szczególnie te dotyczące zdrowego stylu życia.

ZDJĘCIA

Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.