Mały Mistrz w SP w Jaworzynie Śląskiej.

Data publikacji: 2017-02-22
Autor: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Podsumowanie realizacji programu Mały Mistrz w pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/2017 w klasach 1 A i 1 B w Jaworzynie Śląskiej.

Od września 2016r. nasza szkoła realizuje program Mały Mistrz w dwóch klasach pierwszych. Dzieci bardzo polubiły zajęcia sportowe, chętnie ćwiczyły i wykonywały solidnie polecenia nauczyciela ucząc się nowych umiejętności ruchowych oraz podnosząc swoją sprawność fizyczną. W pierwszym półroczu dzieci realizowały zadania z zakresu lekkiej atletyki, gimnastyki oraz gier zespołowych, a konkretnie mini piłki koszykowej, zostały również zapoznane z zasadami gry w warcaby. Rokrocznie organizujemy szkolny turniej warcabowy dla uczniów nauczania zintegrowanego, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, duża liczba dzieci bierze udział w tym turnieju. Uczniowie klas pierwszych kształtowali szybkość, wytrzymałość, skakali wzwyż, zapoznali się z pozycjami wyjściowymi do ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeniami równoważnymi oraz przygotowującymi do przewrotów. W ramach realizacji zadań programu  przeprowadziliśmy trzy sprawdziany: bieg długodystansowy  600m na sali gimnastycznej, bieg 10x5m na czas oraz zwis na drążku. 

ZDJĘCIA

ZAŁĄCZNIKI

Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.