• IIIA

  Klasa IIIA
  ANETA
  Liczba uczniów: 21
  Jesteśmy uczniami trzeciej klasy. Swą edukację w szkole rozpoczęliśmy mając 6 lat. Bardzo lubimy jeździć na wycieczki, dzięki czemu możemy poznawać otaczający nas świat. Wyróżniamy się spontanicznością, otwartością. Na co dzień jesteśmy radosną gromadą, która lubi przebywać w swoim towarzystwie. Nowych umiejętności uczymy się ze swoimi Paniami Anetą i Elą. Uwielbiamy ruch, dlatego udział w programie "Małego Mistrza" sprawia nam dużo radości i satysfakcji z osiągniętych sprawności.
 • IIIB

  Klasa IIIB
  EWA
  Liczba uczniów: 23

  ROK 2014/2015

  Jesteśmy sześcioletnimi  uczniami  klasy I b ze Szkoły Podstawowej nr 1  w Polkowicach. W naszej klasie jest 14 dziewczynek i 9 chłopców, a wychowawczynią jest Pani Ewa. Lubimy ruszać się, biegać, ćwiczyć i grać. Potrafimy też zadbać o to, aby nasze posiłki były zdrowe i smaczne. Na lekcjach poznaliśmy piramidę żywienia - a potem  wykonywaliśmy „Pstrokate sałatki” oraz zdrowe kanapki.

  Realizując zadania z „Małego Mistrza” zakończyliśmy wszystkie próby sprawnościowe.

  We wrześniu zostaliśmy  zmierzeni oraz zważeni. Następnie, na przełomie września i października, rozpoczęliśmy treningi do marszobiegu. Pani Ela - nasz nauczyciel WF-u wytyczył na boisku trasę, z którą zapoznały się wszystkie dzieci. Marszobieg to trasa 600 m na czas. Najlepszy wynik w klasie uzyskał Bartosz I., który wykonał to zadanie w czasie 03:20 min. 

  Kolejną próbą, z którą zmierzyli się uczniowie, to bieg 10x5 m. Rywalizacja była zacięta, a najszybciej pobiegły dziewczynki Julia F., Olivia K., Weronika O., Alicja P., Milena K. Uzyskały one ten sam czas  24, 00 s.  

  Ostatnią próbą był zwis na drążku. Dzieci stwierdziły, że to było niełatwe  zadanie. Walczyły jednak dzielnie! Najdłużej na drążku utrzymała się Emilka Sz., bo aż 31,06s.Brawo!

   

  Próby przebiegały w miłej atmosferze. Dzieci wzajemnie się dopingowały i zachęcały do jak najlepszego wykonania próby. Jesteśmy ciekawi, o ile poprawimy naszą sprawność w przyszłym roku. 

   

   15.122014r uczniowie mieli zajęcia z mistrzem lekkoatletyki panem Tadeuszem Kartończykiem. Ćwiczenia były bardzo ciekawe i urozmaicone. Wszystkim dzieciom sprawiły one wiele radości. Nasza sala zamieniła się w mini stadion sportowy, na którym poznawaliśmy bieg sztafetowy, bieg przez płotki.  Było wspaniale!

  ROK 2015/2016

  Od 16-18.11.2015r. razem z klasa II a byliśmy na trzydniowej wycieczce w Przemkowie.Prawdziwi z nas turyści.

  Zajęcia na lodowisku!

  Uczniowie klasy II b bardzo się ucieszyli, gdy usłyszeli wiadomość, że polkowickie lodowisko jest już otwarte. I tak 2 grudnia 2015r. lekcje wychowania fizycznego spędzili na lodowisku. Trzeba przyznać, że wielu z nich bardzo dobrze opanowało jazdę na łyżwach już w poprzednim sezonie, ale  upadki też się zdarzyły. Wrócili  do szkoły cali, zdrowi i bardzo zadowoleni.

  ROK SZKOLNY 2016/2017         III B

  Jesteśmy już w trzeciej klasie. Dalej uczestniczymy z wielkim entuzjazmem w zajęciach Małego Mistrza, które prowadzi nasza wychowawczyni Pani Ewa i Pani Ela. Jesteśmy dumni,że możemy pokonywać nasze słabości i osiągamy coraz większe sukcesy.


  Zajęcia z Mistrzem.

    Dnia 20 października 2016r. w  klasie III b   zajęcia Małego Mistrza przeprowadził trener i zawodnik Klubu w Chobieni Wojciech Jurak.

         Była to krótka rozgrzewka, świetny trening i zaciekłe rozgrywki piłkarskie. Po zakończonych zajęciach wszyscy byli trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni .


 • IIc

  Klasa IIc
  SYLWIA
  Liczba uczniów: 24
 • IIID

  Klasa IIID
  JANINA
  Liczba uczniów: 23
  Jesteśmy klasą Id Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach. Od września bierzemy udział w zajęciach ruchowych "Mały mistrz". Pod okiem wychowawcy klasy p. Jasi i w-fistki p. Dorotki zdobywamy nowe umiejętności sportowe. Cieszymy się z pierwszej zdobytej sprawności "Turysty". 
  Trzymamy kciuki za wszystkie pierwszaki- realizatorów programu!
 • IIE

  Klasa IIE
  EWA
  Liczba uczniów: 21