• A

  Klasa A
  Danuta
  Liczba uczniów: 25
 • B

  Klasa B
  Zofia
  Liczba uczniów: 21
  Klasa liczy 23 uczniów w tym  10 dziewczynek i13 chłopców.19 uczniów klasy to dzieci 6-letnie,a 4 uczniów w wieku 7 lat rozpoczęło obowiązek szkolny.Zajęcia Małego Mistrza prowadzą wychowawca klasy Zofia Babik-Pietras.Nauczycielem wspomagającym jest nauczyciel wychowania fizycznego Przemysław Dobrzeniecki.Dzieci bardzo się starają pokonując stawiane im zadania.Wklejając do książeczek Małego Mistrza znaczki zdobytych sprawności są z siebie bardzo dumni mogąc pochwalić się przed rodzicami oraz starszymi koleżankami i kolegami.

  Mimo, że aura nie dopisała, nie przeszkadzało to uczniom klas I A i I B w zdobyciu sprawności saneczkarza. Zabawa była doskonała. Wszyscy wykazali się bardzo dobra umiejętnością zjazdów na sankach, a dodatkowo plastikowych „łopatach” do zjazdów. Podczas zabaw obu klas pierwszych nikt nie zapominał o zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu.

   W naszej szkole prowadzone są zajęcia na basenie. Klasy I A i I B od września rozpoczęły lekcje pływania w ramach lekcji wychowania fizycznego. Uczniowie bardzo się starają dążąc do zdobycia sprawności pływaka, wodniaka. Mamy już pierwsze osiągnięcia stylem grzbietowym, uczennica klasy I A- Borkowska Wiktoria zajęła 2 miejsce, a uczeń klasy I B- Jan Chorzewski zajął  3 miejsce na Mikołajkowych Miejsko-Gminnych Zawodach Pływackich.