• IA

  Klasa IA
  Mirosława
  Liczba uczniów: 21
  W klasie "a" uczy się 11 dziewczynek i 10 chłopców. W zdobywaniu sprawności MAŁEGO MISTRZA pomaga nam Pani Mirka i Pani Monika. Mirka, Monika (MM) i Mały Mistrz to też MM. 2xMM to mnóstwo mocy na zdobywanie sprawności. Do tego jeszcze klasa "a", co oznacz ambitne mnóstwo mocy. Trzymajcie za nas kciuki i życzcie nam dobrej zabawy.
 • IB

  Klasa IB
  Kamila
  Liczba uczniów: 21

  W  klasie "B" uczy się 10 dziewczynek i 11 chłopców. Nasza pani ma na imię Kamila. Bierzemy udział w sportowym programie "Mały Mistrz" i bardzo chcemy do końca roku zdobyć tytuły małego mistrza sportu w gimnastyce, grach i lekkiej atletyce. Pomoże nam w tym pani Lila, która opiekuje się nami na lekcji wychowania fizycznego. Uda się, bo klasa jest:

                                                                  bojowa, błyskotliwa i bardzo ruchliwa

 • IC

  Klasa IC
  Katarzyna
  Liczba uczniów: 19

  W  klasie "C" uczy się osiem dziewczynek i jedenastu chłopców. Nasza pani ma na imię Kasia. Bierzemy udział w sportowym programie "Mały Mistrz" i bardzo chcemy do końca roku zdobyć tytuły małego mistrza sportu w gimnastyce, grach i lekkiej atletyce. Pomoże nam w tym pani Ula, która opiekuje się nami na lekcji wychowania fizycznego. Uda się, bo klasa jest:

                                                                  cudowna;

                                                                  co nieco zgrana;

                                                                  cała zwarta i gotowa.

 • ID

  Klasa ID
  Dorota
  Liczba uczniów: 21

  W klasie I D (jak imię naszej wychowawczyni, pani Doroty) uczy się 8 dziewczynek i 13 chłopców. Wszyscy jesteśmy mocno zaangażowani w zdobywanie umiejętności Małego Mistrza i staramy się sobie nawzajem w tym pomagać. W tajniki rozwijanych sprawności wprowadza nas co tydzień zawsze uśmiechnięta i wyrozumiała Pani Lila. Trzymajcie za nas kciuki! Czołem!

 • IE

  Klasa IE
  Urszula
  Liczba uczniów: 17
  W klasie jest 12 chłopców i 5 dziewczynek, wszystkie dzieci są sprawne fizycznie i chętnie uczestniczą w zajęciach ruchowych. Tak jak pozostałe klasy bierzemy udział w sportowym programie "Mały Mistrz" i do końca roku chcemy zdobyć tytuł Małego Mistrza ,a  do tego przygotowuje nas Pani Monika, nauczyciel wychowania fizycznego. Podczas  intensywnych zajęć  staramy się  ćwiczenia  wykonywać poprawnie i z zaangażowaniem, co napawa dumą nasze dwie Panie Moniki. Uda się, ponieważ jesteśmy:

  wysportowani
  pełni zapału
  i bardzo fajni :)  Tak pracujemy nad naszą kondycją, skoki w górę, skoki w bok, a nawet przez ławeczkę. Niedługo czekają nas trudniejsze zadania.

                                                niecierpliwie czekamy -  Ie :)