Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. L. Okulickiego w Okulicach

województwo: małopolskie
miejscowość: Okulice
dyrektor: Zbigniew Góra
Publiczna Szkoła Podstawowa w Okulicach istnieje od 1856 roku, a od 2000 roku nosi imię gen. Leopolda Okulickiego. Placówką kieruje już 15- ty rok mgr Zbigniew Góra. Uczy się w niej 100 uczniów i pracuje 16 nauczycieli. Jest to szkoła 6-cio klasowa. Uczęszczają do niej dzieci z następujących miejscowości: Okulice, Bratucice, Dębina oraz część dzieci z Borku i Bogucic. Wśród dzieci młodszych mamy: jeden oddział klasy pierwszej - 13 uczniów, dwa oddziały klas drugich. Klasa IIa liczy 13 uczniów i klasa IIb liczy 17 uczniów. Klasę III tworzy 11 uczniów. Szkoła nie posiada jeszcze typowej sali gimnastycznej, pełni ją zastępcza sala, którą jest aula szkolna. Lekcje wychowania fizycznego odbywają się na boisku trawiastym, a w miarę możliwości nauczyciele korzystają też z boiska wielofunkcyjnego w Bratucicach. Uczniowie, którzy wykazują predyspozycje i zainteresowania sportowe, są dowożeni przez rodziców na treningi piłki nożnej do klubu BKS w Bochni.

  Klasy z edycji 2015/2016

 • Klasa IA
  Liczba uczniów: 13
  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej:

  Halina Sączawa

  Nauczyciel wychowania fizycznego:

  Edyta Nosek

  Opis klasy:
  W roku szkolnym 2015/2016 naukę w klasie I rozpoczęło 13 dzieci w wieku: 2 osoby 5 i pół roku, 3 osoby sześć lat, 4 osoby siedem lat oraz 4 osoby siedem i pół roku. Oddział tworzy 7 dziewczynek i 6 chłopców.
  Dzieci od samego początku  polubiły zajęcia z wychowania fizycznego, z ogromną radością przystąpiły do realizacji zadań "Małego Mistrza".
  Wiele pozytywnych wrażeń oraz niezapomnianych emocji dostarczył podarowany sprzęt sportowy, który dla uczniów okazał się bardzo atrakcyjny.

  Klasy z edycji 2014/2015

 • Klasa IIA
  Liczba uczniów: 13
  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej:

  Halina Sączawa

  Nauczyciel wychowania fizycznego:

Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.